Pod čarou
Jaká je budoucnost zážehového motoru? Tisk Email
Úterý, 30 Duben 2013 10:00

Jaká je budoucnost zážehového motoru?Současný trend, který bere ohled na životní prostředí tlačí vývoj motorů ke snižování emisí. Omezené zásoby ropy a ceny pohonných hmot zase nutí konstruktéry a výrobce automobilů k co nejnižší spotřebě. Zkoušejí se alternativní paliva, hybridní a čistě elektrické pohony. Co z toho všeho plyne pro benzínové, tedy zážehové motory? Mají šanci na přežití?

Celý článek...
 
Pojištění automobilu (PR článek) Tisk Email
Čtvrtek, 31 Leden 2013 20:01

Auto se stalo běžnou součástí našeho života. Najít rodinu bez osobního automobilu není jednoduchá věc. Oproti tomu najít automobil, který není pojištěn, už tak složité není. Absence pojištění u osobního automobilu může znamenat pro jeho provozovatele nemalé následky, u některých nehod vychází škody až na stovky tisíc. Mezi pojištění auta řadíme dvě služby, je to havarijní pojištění a povinné ručení.

Celý článek...
 
Hodí se Vaše auto pro přestavbu na LPG? Tisk Email
Úterý, 04 Září 2012 21:34

Důvody pro přestavbu motoru vozidla z benzínového na plynový jsou známé všem znalcům a nadšencům do aut. Mezi hlavní argumenty patří zvýšení úspornosti motoru, prodloužení jeho životnosti a snížení hlučnosti provozu auta. Proti přestavbě většinou mluví obava ze snížení výkonu motoru či nutná počáteční investice, kterou si ne každý může dovolit. To nejdůležitější, co potřebujete o přestavbě na LPG vědět, se pokusíme shrnout v tomto článku.

Celý článek...
 
Chevrolet Volt Tisk Email
Středa, 11 Duben 2012 20:15

Chevrolet VoltZ nabídky automobilky Chevrolet je možné si vybrat z celé řady nových aut s konvenčními spalovacími motory. Je tu však jeden, který se vymyká běžnému sortimentu prodávaných automobilů.

Celý článek...
 gototop